W mojej ofercie znajdą Państwo kwiaty na każdą okazję, dekoracje sal weselnych, kościołów, aranżacje stołów na przyjęcia, kompozycje kwiatowe. Wypożyczamy również obrusy, pokrowce na krzesła, szkło i świeczniki.

Ofertę dostosowuję do indywidualnych potrzeb klienta w drodze wspólnych uzgodnień. Staram się nie powielać prac, tym samym cenię sobie niepowtarzalność.

Wykonuje kompozycje na potrzeby osób prywatnych, firm oraz instytucji.

Specjalizuje się w dekoracjach ślubnych. Z przyjemnością przedstawię Państwu swoje dotychczasowe realizacje.

W swojej pracy zwracam szczególną uwagę na dbałość o każdy detal. Powierzając mi ją,  mogą być Państwo pewni wykonania usługi na najwyższym, niepowtarzalnym poziomie.

Wykonam dla Państwa następujące usługi:

wystroju i dekoracji sal: weselnych, bankietowych, przyjęć komunijnych, innych uroczystości okolicznościowych. Wyposażamy stoły w obrusy, posiadamy białe pokrowce na krzesła i różnorodne materiały umożliwiające wystrój pomieszczenia zgodnie z oczekiwaniami. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również szeroką gamę szkła ozdobnego: wazony, kielichy, puchary.

przygotowania bukietu ślubnego dla Panny Młodej, druhen, butonierki dla Pana Młodego

dekoracji samochodu do ślubu

dekoracji kościołów do ślubu, komunii, ważnych okoliczności i świąt kościelnych

innych oczekiwań związanych z przygotowaniem kompozycji kwiatowych i wystroju wnętrz

Wieloletnie doświadczenie w branży florystycznej i dotychczasowe realizacje zamieszczone w galerii potwierdzają wysokość jakość i dbałość w przystępnych cenach.

Chętnie odpowiem na każdy kontakt i zapytane najpóźniej w dniu następnym po jego wysłaniu.